LOODUSRING MIKSITAJA

“Miks ja miks” 
Miks on taevas tähed,

miks on maa peal rohi,

kuhu ööseks läheb

kange tuulekohin? –

Mina tean, kuid sina

asju alles uurid,

oma peene nina
raamatusse puurid.
(Hando Runnel)

Nii meil kui ka lastel on tuhat miks`i, mis ootavad vastuseid ning koos hakkamegi neile vastuseid leidma. Teeme põnevaid katseid ja uurime elusloodust nii laiemalt (mets, raba, meri) kui ka sügavuti (liblika tiiva muster, sambliku ehitus), esitame küsimusi ning leiame vastuseid läbi erinevate katsete ja projektide.

Meie eesmärk on toetada lapsi nende loodushuvi ja –tunnetuse arengus. Teeme seda mänguliselt ning kergelt, et koolipingist ja lasteaiast tulnud laps ei satuks raskesse tundi vaid lõbusasse seltskonda, kus uurida, puurida, mängida, vaadelda, katsetada, meisterdada, matkata jne.

Rohkem infot: info.loodusmaa@gmail.com, Liina Pork (5287539).

Registreerumine: täida REGISTREERUMISVORM !

IMG_7857väike

Tagasiside meie Miksitaja ringidele:

Tahtsin kirjutada juba varem, et mul Sverre nii kiitis eelmisel teisipäeval Oru kooli juures toimunud loodusringi, et pakiti matkakotti ja räägiti, mis kaasa vaja võtta jne. Pakkis nädalavahetusel külla minnes ka oma kotti uute põhimõtete järgi 🙂 Üldse on teil tore ettevõtmine!! Hea meelega pakuks talle ka noorkotkaste tegemisi, aga kahjuks jääksid need kokkusaamised liiga kaugele, Kosel seda võimalust minuteada polnud.
***
Väga meeleolukas oli olnud ka talvine jalutuskäik Oru mõisapargis. Kell kolm päeval oli juba kottpime, aga lapsed said laternad kätte, matkajuht näitas oma matkakoti sisu ja pakkus männiokka teed!! Erakordne! Tubastes tingimustes meenus lapsele kohe varjuteatri tegemine ning sulgedest ja traadist peavõru tegemine, kus räägiti juurde huvitavaid lugusid lindudest ja arvutist lasti erinevaid linnuhääli.
***

ALUSTAVAD LOODUS- JA TEADUSHUVIRINGID 2022/2023 õppeaastal:

KOSE NOORTEKESKUSES
Neljapäeviti:
Kell 14.00-15.30 1.-4. klass, hind 20 EUR/kuu
Kell 16.00-16.45 5 – 7-aastased, hind 27 EUR/kuu
Juhendaja Liina Pork (5287539), Marella Õis (58135097)

Loodusmaa õppeklassid Harmis

KOSE-UUEMÕISA KÜLAKESKUS
Kolmapäeviti:
kell 14.00-15.30 1.-4. klassid, hind 20 EUR/kuu
kell 16.00-16.45 5 – 7-aastased, hind 27 EUR/kuu
Juhendaja Liina Pork (5287539), Marella Õis (58135097)

Kui on soov avada loodus- ja teadushuviring ka Sinu koolis, siis võta meiega ühendust.

Huviringi juhendajad: Liina Pork ja Marella Õis omavad pikaajalist töökogemust lastega töötamisel ning on eksperdid looduses.