Teemad

Lammas Villu on röövitud?! Kust leiame hiirepere ja teised metsaelanikud? Otsimismängudega loodusretk on eriti lõbus ja meeldejääv!

Retkejuht koostab päeva programmi just teie ootustele. Tavaliselt koosneb üks tore sünnipäev 2-4 mängust, matkast ja looduse avastamisest: loomade tegevusjäljed, söödavad/mürgised taimed, inimese meeled, lindude hääled jne.

Kogu pere seiklus

Sünnipäevaretkele on oodatud nii lapsed kui nende vanemad. Avastame looduse varjatuid saladusi, mängime koos loodusmänge ja matkame. Pöörame läbi mängude tähelepanu nii sünnipäevalapsele kui tema sõpradele, killukesi uusi teadmisi saavad ka kõik täiskasvanud. 

Metsaelanike peidetud kingitus

Metsaelanike tegemisi tutvustav seikluslik ning samas hariv otsimismäng, mille käigus leitakse metsloomade poolt sünnipäevalapsele tehtud kingitus.

Röövitud Villu otsingul

Kriminaalse hõnguga otsimismäng, kus saab proovile panna nii osavust kui teritada mõistust. Peaosaliseks on lammas Villu, keda röövisid päise päeva ajal ära kährik ja tema abiline metssiga. Kuidas lugu lõppeb uurime koos järele.

Hiirepere argipäev

Hiirepere igapäevaelu tutvustav otsimismäng, mille käigus tutvume Eestis elavate erinevate hiireliikidega ning vaatame maailma läbi hiire silmade. Sobilik alates 5. eluaastast

Kui ma oleksin Viikingi laps

Seikluslik retk toimub Viikingite külas ja on üles ehitatud loole, mis keskendub viikingiaegsele eluviisile ja tähtsatele oskustele.