Sündmused Harmi õpipaigas

8. september- AVATUD LOODUSKESKUSTE PÄEVharmiseptemberühine2018väike
Avame Avatud Looduskeskuste Päeval pidulikult MTÜ Loodusmaa õppeklassid, mis asuvad Harmi mõisa kõrvalhoones.

Päeva jooksul on vôimalik mängida aardejahti Harmi môisapargis, meisterdada looduslikest vahenditest ning panna proovile oma loodusalased teadmised.
Kl 13.00 vestab pargis ümbruskonnast lugusid loodusetundja Arne Kivistik – teemadeks puud, loodus, pärimus ning kõik, mis neid teemasid omavahel seob.

Lisainfo: info.loodusmaa@gmail.com

Sügisene looduskeskuste avatud uste päev on looduskeskuste kingitus Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul. Looduskeskuste päeva “Terve Eesti” korraldamist toetab SA KIK. Rohkem infot ka teiste sündmuste kohta leiad siit: https://www.keskkonnaharidus.ee/sugisesed-looduskeskuste-paevad-terve-eesti/

16. september- KOSE KIHELKONNA IDENTITEEDIST, esineb geograaf Taavi Pae
Miks on Kose kiriku tornis kukk? Kas Kose kihelkond kuulub pigem rannarahva sekka või oleme olnud keskne teede ristumise läbikäiguhoov? Või hoopis omaette hoidev metsarahvas? Et selles kõiges selgust saada, aitab meid Tartu Ülikooli Eesti geograafia dotsent Taavi Pae. Taavi on muhe jutuvestja, kes põimib oma laialdased geograafia-alased teadmised põnevaks looks ja haarab kuulajaid kaasa mõtlema. Ootame kuulajaid Harmi mõisas MTÜ Loodusmaa õppeklassides kl 14.00. Samal ajal pakume kohvi, teed ja söögipoolist, osavõtutasu on 2 EUR/in.

Jutulõuna on osa MTÜ Siin Me Oleme, MTÜ Loodusmaa, Kose kunstikeskuse ja Kose valla ühisprojektist “Kodukohvikute päeva traditsiooni juurutamine Kose vallas”, mille korraldamist rahastab Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfond.

29. september- MIHKLIPÄEVA LAAT 

Mihklipäeva laat 2018 väikeOotame Kose valla elanikke ja kaugemaid külalisi oma kodumaise toodanguga kauplema.

Avatud on töötoad lastele ja suurtele, külla tulevad Roosimäe talu loomad ning esineb vilistlasbänd Maasikamoos.

Rohkem infot ja oma müügipunkti registreerimine:
regne.soon@kose.edu.ee, 56626280