Jõulumaa rännak

Kui jalutada metsas ja kuulata loodust, siis see sosistab, et tulemas on midagi erilist!

* * * * * *

GRUPPIDELE
Jõulud 2020 pakume lasteaia ja algkooli gruppidele rännakut Jõuluajas.

Alustame rännakut väikese mängulise matkaga (pimedal ajal koos laternatega), kus kuulame, kas loodus juba annab märku, et käes on talv. Matkal jõuame sooja jõuluteemalisse tipisse, kus juhendajaga koos arutatakse jõulu tähendust ja traditsioone meie esivanemate kodudes. Proovitakse soolaube (pakutakse ka teed), kui traditsioonilist jõulutoitu ning mängitakse traditsioonilisi jõulumänge. Peale tipit kiigatakse mõisa aknast sisse ja nähakse kaunist kuuske, mis toob meid ajas edasi. Mõisa saali sisse astudes ootab ees päkapikk, kes tutvustab uusi jõulutraditsioone ja uskumusi ning koos lastega mängitakse ning meisterdatakse. 

Ootame lasteaia ja algkooli gruppe (soovi korral annab programmi kohandada ka vanematele). Tegevused toimuvad ainult õues õues, ja kestvuseda 2-2,5h. Hind 10 eur/laps, õpetaja tasuta, minimaalne grupi suurus 10 last. Selga ilmale vastavad riided, millest ei ole kahju kui ka mustaks lähevad veidi.

Programmi viiakse läbi vaid ajavahemikus 07.-18.12, registreerimine info@harmi.ee, 5071993.

ÜKSIKOSALEJATELE
Jõulud ajas rännakule on võimalik tulla 12.12:
– lasteaia lapsel kell 10.00 ja kell 11.30
– koolilapsel (1.-5. kl) kell 13.30 ja 15.00

Kui oled Loodusmaa loodusringi Miksitaja laps siis osalus Jõulud ajas programmis on tasuta, kõigile teistele on osalustasu 10 eur/laps.

Rohkem infot ja registreerimine on siin.

Lapsevanemaid me kahjuks sellel aastal rännakule kaasa võtta ei saa. Kuid kui te olete huvitatud istumast meie pop-up õuekohvikus siis pakuksime teile värskeid küpsetisi, teed/kohvi ja suppi. Saaksite pargis jalutada samal ajal kui lapsed läbivad programmi. Märkige see huvi samuti siia registreerimisvormi, nii oskame teha ettevalmistusi.

Küsimustega võite pöörduda Loodusmaa tegevjuhi Kadri poole: info.loodusmaa@gmail.com, 56827771

Teid ootavad MTÜ Loodusmaa retkejuhid ja Harmi vilgas kogukond