Sünnipäev looduses

100% rõõmu! Looduse vaatemängude, maksimaalselt puhta õhu ja lõbusate tegevustega laste sünnipäev! Mängukeskuste ja multifilmide vaba!

Mänguline metsaretk– sünnipäevaretkele on oodatud nii lapsed kui täiskasvanud. Koostame olenevalt sünnipäevalapse vanusest ja soovidest mängulise avastusretke looduses. Keskmiselt koosneb üks retk 2-4 aktiivõppemängust, peidetud sünnipäevakingist ning loomulikust õhinapõhisest looduseavastamisest. Meie fookuses ei ole distants vaid kõik meid ümbritsev. Pöörame läbi mängude tähelepanu nii sünnipäevalapsele kui tema sõpradele, killukesi uusi teadmisi saavad ka kõik täiskasvanud.

Sihtgrupp:  5-12 aastased lapsed (soovi korral ka nooremad ja vanemad)
Grupi suurus: u 15 last*
Sobiva asukoha oma sünnipäevale leiad siit

HINNAKIRI:

Mänguline metsaretk (2h)                                                                                  145 EUR

Mänguline metsaretk (2h) + piknik (1h)                                                        160EUR +  u 15-20 eur/in

Mänguline avastusretk Harmi mõisapargis (1,5h)
+ ruumirent Loodusmaa õppeklassis oma toidu serveerimiseks (1h)  140 EUR

* Pikniku serveerime hetkel vaid Paunküla maastikukaitsealal, Kiruvere hoiualal ja Harmi mõisa pargis.
* Loodusmaa õppeklassides on olemas kööginurk, veekeedukann, ahi ja muud olulised serveerimisvahendid ja nõud. Võimalus on tellida meilt ka pikniku menüüst toitlustus.
* Hinnad on keskmise sünnipäevamatka kohta, kui on soove pikemalt/lühemalt siis võtke meiega ühendust ning küsige pakkumist.
info.loodusmaa@gmail.com
5287539

*OLULINE INFO!
Oma töös keskendume lastele!
Hea lastegrupi suurus ühele retkejuhile on 15, nii jõuab retkejuht oma tegevustega iga isiksuseni.  Meile on väga tähtis, et kõigil oleks tore ja et keegi ei jääks tähelepanuta.
Retke pikkus on vastavalt soovile, alates 1,5 h kuni 4 h-ni.

Piknik

Armastusega valmistatud eestimaine toit, mis on serveeritud looduskaunis kohas. Pikniku serveerib retkejuht või abiline pärast metsaretke. Hind sisaldab laua katmist, nõusid, salvrätikud ja koristamist. Me ei kasuta ühekordseid ega plastikust nõusid. Pikniku toit tuleb erinevatelt koostööpartneritelt, olenevalt sellest, kus sünnipäeva peetakse. Pikniku hind on orienteeruvalt 150-200 eurot, arvestusega 15-le lapsele.  Iga lisanduv lapse või täiskasvanu tasu … Continue reading Piknik

Asukohad

Vali meie pakutud asukohtadest endale sobivaim või kutsu meid endale külla!