
Astume jõe kaldale, et uurida ning arutada, kes elab jões, kes jõe kaldal ning kellele üldse on jõge vaja. 1. – 6. klass
Läbi mängulise õppe ning praktilise tegevuse uurime kõike, mis on seotud jõega – veeloomad- ja taimed ning nende erinevus maismaaorganismidega, jõgi kui kooslus, vee liikumine jões, vee puhtuse olulisus. Kordame läbi kõik peamised olemasolevad veekogud maailmas (ookean, meri, järv, jõgi, oja, tiik, allikas) ning nimetame tähtsamaid veekogusid Eestis.
Õuesõppe käigus kahvame veest elusorganisme ning uurime neid põhjalikumalt vannikestes, teeme rühmatöid ning kinnistame kõike läbi mängude. Õuesõppepäeva fookuse ehk milliseid oskusi õpetaja soovib õpilastes arendada, kooskõlastame enne retke toimumist.
1,5 – 2,5 tunni sisse jääb ka 15 minutiline piknik.
Vanuserühm: 1. – 6. klass Harmi Mõisa park
Retke tasu:
150EUR < 25 õpilast (1 retkejuht)
Hinnas:
* 1 retkejuhti
* Programmi muudatuste tegemine vastavalt teie klassi eripärale
* Arvestame keelekümbluse ja erivajaduste klassidega
Toimumisajad: märts-mai, september-november
NB! Oluline on riietuda vastavalt õuesõppepäeva ilmale: kihiline riietus, müts, kindad, vihma korral vihmakeep, matkasaapad (soojema vesise ilmaga kummikud).
Palun jälgige ilmateadet!
Kaasa palume võtta igal lapsel oma seljakotiga: võileib, energiarikas näks (pähklid, kuivatatud puuviljad) ja jook (vesi või tee – olenevalt aastaajast ja ilmast).