LAPSED

Me mõtleme tihti, et lapsed on liiga palju arvuti ja televiisori taga ning liiga vähe õues nautimas lihtsaid asju. Loodusmaa toob lihtsad asjad tagasi moodi. Vahel metsas kõndides muutuvad vanad kännud lõvideks ja mahakukkunud puud madudeks, tuule poolt pikali heidetud okasteta kuusk muutub luukereks. Loodus on täis kõiksugu karaktereid, mida laps ise loob. Tema loovus on vaja üles äratada, et muuta päev muinasjutuks.

METSAPIDU – sünnipäev looduses

100% rõõmu! Looduse vaatemängude, maksimaalselt puhta õhu ja imemaitsvate roogadega laste sünnipäev! Mängukeskuste ja multifilmide vaba!

LOODUSLAAGER

2018/2019 on tulemas 3 looduslaagrit vanusele 5-12. Igas laagris on maksimaalselt palju  loodust, aktiivset tegutsemist, põnevust ja vabadust nii naeruks kui mõtisklusteks.

Matkaklubi peredele

Kord kuus matkame sõbralikus seltskonnas koos teadja retkejuhiga. Igal retkel peame väikse pikniku, kus omalt poolt pakume sooja teed ja midagi magusat. Kui asukoht soosib, teeme lõket. Matkad ei ole väga pikad (2-3h) ja on arvestatud just väiksematega, kes aegajalt kõnnivad ise ja aegajalt istuvad kas matkakotis või issi-emme kukil. Tegevusi ja teadmisi pakume nii … Continue reading Matkaklubi peredele