LAPSED

Me mõtleme tihti, et lapsed on liiga palju arvuti ja televiisori taga ning liiga vähe õues nautimas lihtsaid asju. Loodusmaa toob lihtsad asjad tagasi moodi. Vahel metsas kõndides muutuvad vanad kännud lõvideks ja mahakukkunud puud madudeks, tuule poolt pikali heidetud okasteta kuusk muutub luukereks. Loodus on täis kõiksugu karaktereid, mida laps ise loob. Tema loovus on vaja üles äratada, et muuta päev muinasjutuks.

Sünnipäev looduses

100% rõõmu! Looduse vaatemängude, maksimaalselt puhta õhu ja lõbusate tegevustega laste sünnipäev! Mängukeskuste ja multifilmide vaba!

LOODUSLAAGER

Talvelaager RABAV MATKAKODUS 28.-30.12.202010 – 12 AASTASED Hind: 50 EUR- (vaid 10 kohta!)Kogunemine: Rabav matkakodus kell 12.00 Kaasa: sussid/villased sokid toas olemise riided õues olemise riided – 2 kompl (vaata ilmateadet!) müts, sall, kindad hügieenitarbed, saunalina tass, lusikas, kahvel, nuga, supitaldrik ja praetaldrik soojad kummikud matkasaapad/talvesaapad/veekindlad õuejalanõud seljakott täidetav veepudel/termos Rohkem infot info.loodusmaa@gmail.com, 56827771 (Kadri … Continue reading LOODUSLAAGER

Loodus- ja teadushuviring MIKSITAJA

“Miks ja miks”  Miks on taevas tähed, miks on maa peal rohi, kuhu ööseks läheb kange tuulekohin? – Mina tean, kuid sina asju alles uurid, oma peene nina raamatusse puurid. (Hando Runnel)

Töötuba- Katsetamise aeg

Meie igapäevases elus on nii palju põnevat, mis esmapilgul jääb varju, sest meil puuduvad teadmised, et kui segada üht teisega või tõmmates siit ja lükata sealt, juhtub midagi, mis seletab maailma toimimist. Telli Loodusmaa loodud töötuba “Katsetamise aeg” endale koju, aeda või Loodusmaa õppeklassidesse. Kestuvs: 1,5-2,5hVanus: alates 7 aastastestGrupi suurus: max 15 lastHind: 130 eur … Continue reading Töötuba- Katsetamise aeg