LAPSED

Me mõtleme tihti, et lapsed on liiga palju arvuti ja televiisori taga ning liiga vähe õues nautimas lihtsaid asju. Loodusmaa toob lihtsad asjad tagasi moodi. Vahel metsas kõndides muutuvad vanad kännud lõvideks ja mahakukkunud puud madudeks, tuule poolt pikali heidetud okasteta kuusk muutub luukereks. Loodus on täis kõiksugu karaktereid, mida laps ise loob. Tema loovus on vaja üles äratada, et muuta päev muinasjutuks.

Sünnipäev looduses

100% rõõmu! Looduse vaatemängude, maksimaalselt puhta õhu ja lõbusate tegevustega laste sünnipäev! Mängukeskuste ja multifilmide vaba!

LOODUSLAAGRID

Looduslaager Kose ja Kose-Uuemõisa õpilastele Ööbimisega õpihuvi laager Rabav puhkemajas  25.-27. oktoobril Õpihuvi laagri eesmärk on toetada laste õpioskusi läbi grupitööde ja mängulise ning loomingulise tegevuse.  Laagri põhiteema on mets ja metsakooslused ning nende kogemine kõikide oma meelte abil.  Uurime liike, matkame, harjutame koostööd erinevates loovülesannetes. Meisterdamine ja mängimine ning õhtul pimeduse saabudes võtame ette … Continue reading LOODUSLAAGRID

LOODUSRING MIKSITAJA

“Miks ja miks”  Miks on taevas tähed, miks on maa peal rohi, kuhu ööseks läheb kange tuulekohin? – Mina tean, kuid sina asju alles uurid, oma peene nina raamatusse puurid. (Hando Runnel)

Töötuba- Katsetamise aeg

Meie igapäevases elus on nii palju põnevat, mis esmapilgul jääb varju, sest meil puuduvad teadmised, et kui segada üht teisega või tõmmates siit ja lükata sealt, juhtub midagi, mis seletab maailma toimimist. Telli Loodusmaa loodud töötuba “Katsetamise aeg” endale koju, aeda või Loodusmaa õppeklassidesse. Kestuvs: 1,5-2,5hVanus: alates 7 aastastestGrupi suurus: max 15 lastHind: 130 eur … Continue reading Töötuba- Katsetamise aeg