ELAMUSRETKED

Kui tihti Sa mõtled päevas, et oled just seal, kus tahad? Eelistaksid töökohale hoopis paika, kus pole  segavaid mõtteid ja lärmi, on ainult lirtsuv raba, loomade varjud ja lõkkelõhn… Kui rahvarohked matkateed enam ei tõmba, veavad Loodusmaa retkejuhid Sind hea meelega omadega rappa! Ootame nii algajaid matkajaid kui ka kogenud loodusesõpru ning koostame sobiva raskusastme, teemade ja toitlustusega retke Tallinnast 60 km ja Paidest 50 km kaugusel Kose valla lõunaosa metsikutes paikades.

Kogukond loodusesse 2017-2019

Haara kaasa laps, ema, elukaaslane või naaber ja saa osaks loodusega läbi hariva sündmustesarja Kose ja Raasiku vallas. Projekti rahastab Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfond.

Aela järv ja Emalaugas

Vaikiv järv, müstiline Emalaugas ja metsik Eestimaa, vürtsitatuna lugudega loodusest, legendidest ja eestlusest.

“Eestlane ja raba”

Eestlus kui loodusnähtus? Eestlane kui raba? Retk viib läbi erinevate metsa- ja rabatüüpide ning tiirutab ümber rabajärve. Lahkame seda kummalist olendit nimega “eestlane” ja naudime head teed ja parimat atmosfääri, mida Eestil pakkuda.

Tähtpäevaretk ja piknik

Tähista sünni-, pulma-, või nimepäeva, tüdrukuteõhtut või muid tähtsaid muutusi oma elus! Kogu kokku kallid inimesed ning naudi “oma päeva” koos imelise looduse, seltskonna ja maitsva toiduga parimatelt kohalikelt toiduvõluritelt.